12.11.2022 | Kocaeli Kongre Merkezi

Tutku

Tutku, beyaz kadar renkli, bir o kadar da sonsuz bir his. Herkes için bir tona sahip ve her an birilerinin hayatını anlam katıyor. Ondan güç alanlar, onunla heyecanlananlar hatta haz duyanlar. Tutku, zaman ve mekân ile sınırlamaz kendini, canlılığını yitirmez; bir köşede keşfedilmeyi bekler. O’nu keşfedenler kendilerini şanslı sayabilirler çünkü dünyamız henüz tutkuları ile tanışamamış milyonlara ev sahipliği yapıyor.

Günümüze kadar milyarlarca insan yaşamış olsa da biz oldukça azını tanıyoruz. Tanıyabiliyoruz çünkü onlar hikayelerine kendilerinden sonra da yeni sayfalar eklemeyi başardılar. Dikkat ederseniz o hikayelerin ilk sayfalarında kendini keşfetme yolculuğu anlatılır.

Medeniyetler ise o hikayelerin kahramanları ile değişip gelişti. Kimi zaman yaşamın kendisi, kimi zaman da amaca giden yolda katalizör olan tutku, insanlığı daima değişime itmiştir. İz bırakanlar ise tutkusunun peşinden inanç ve kararlılıkla koşan, engelleri metanetle aşanlar arasından çıkmıştır. Burada olduğuna göre sen de keşif yolculuğunda olanlardansın. Ve belki de gelecek nesiller senin hikayeni anlatacak, kim bilir? … “Her tohumda bir tutku gizlidir.” "

-Halil Cibran

2022
Behçet Yalın Özkara

Akademisyen

2022
Tolga Kısacıkoğlu

İş insanı

*
2022
Taner Çağlı

İngilizcenin Matematiği

*
2022
Elif Aslı Yıldız

Girişimci

*
2022
Sarp Bozkurt

Oyuncu

*
2022
İrem Selvi Yaşar

Yazar

*
2022
Ayhan Tarakçı

Akademisyen

*
2022
Ecem Lawton

Yönetmen

*
2022
Sinan Koç

Youtuber

*
2022
Kübra Dağlı

Milli Sporcu

*
2022
Mustafa Akan

Girişimci

*
2022
Ceren Özdemir

Perküsyonist

*
2022
Yasemin Şefik

Radyocu

*

Bizimle olan partnerlerimiz

Tüm etkinliklerimizde bizimle olan partnerlerimize TEŞEKKÜRLER :- )